Ekonomi

Ünlü yatırımcı Warren Buffett: “Bitcoin kumar parasıdır”

amerikalı iş adamı Warren Buffet bir kez daha Bitcoin’i (BTC) hedef aldı. açık büfe, bitcoinyatırımcılarının kumar jetonunu satın aldığını iddia ediyor.

Berkshire Hathaway yatırım şirketinin CEO’su Warren Buffet, yatırımcıların piyasalarda kumar oynamaya yöneldiğini söyledi. açık büfe, “Yatırım yapan kumarbazların sayısında bir patlama oldu.” söz konusu. ünlü CEO, “Bitcoin (BTC) kumar parasıdır”diyor.

CNBC’de Squawk Box programına konuşan Buffet’in kripto para birimleriyle ilgili süregelen görüşlerini tazelediği görüldü. Başarılı hisse yatırımcısı “Bitcoin’in içsel bir değeri yok” İleri sürmek. Büfe, kripto paraya yatırım yapanların başkan olması “Rulet çarkını döndürmek istediği için bu yatırımı yaptı”ona göre.

Warren Buffet, insanların kumar sevgisi ile BTC satın alma arasında bir bağlantı olduğunu öne sürdü. Ancak Buffet’in Bitcoin dostu bir banka olan Nubank’ta yatırımcı olduğu biliniyor. Ünlü yatırımcının 1 milyar dolar yatırım yaptığı bu banka, Brezilya’daki kripto para yatırımcılarının ilk tercihi olarak öne çıkıyor.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

haliliyehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu