Yaşam

Kızılcık Şerbeti 9. Bölüm İzle Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV’nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti dün akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dikkat çekici konusu ve oyuncu kadrosuyla herkesin dikkatini çekmeyi başaran dizinin yönetmen koltuğunda Hakan Kıravaç oturuyor. Kızılcık Şerbeti’nin son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Kızılcık Şerbeti 9. bölüm izleme ekranı.

Show TV’nin her cuma akşamı severek izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümde yaşananlar herkesi şaşırttı.

Kızılcık Şerbeti Son Bölümde Neler Oldu?

Doğa’ya haksız yere işine son verildiğini düşünen ve davranışından pişman olan Fatih, konuta geri döner. Evden çıkan Doğa’nın ardından Fatih, Doğa’yı bu kararından vazgeçirmeye çalışır. Fatih’e doğum günü sürprizi yapmak isteyen Doğa, kutlamayı kendi evinde yapamayacağını anlayınca aklına bir fikir gelir. Bu noktada yardımcı olacak isim ise Alev. Fatih’in kimseye haber vermeden otel alması Abdullah’ı çok kızdırır. Parkta konser veren Umut, Nursema’ya bir sürpriz daha yapmaya hazırlanır. Nursema’yı sevindirecek bu haber ise sergide hat eserlerinin yer alması. Fatih’in babasıyla ortak aldığı otel Doğa’yı hiç mutlu etmez. Kıvılcım bu durumda Doğa gibi düşünür. Doğa’nın Fatih’in arkadaş grubundan rahatsızlığı büyük sorunlara neden olur. Kıvılcım, yardım ettiği kadının kocası tarafından büyük baskı altındadır.

Kızılcık Şerbeti Bölüm 9 İzleme Ekranı

Kızılcık Şerbeti SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu