Haber

BtcTurk, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı tebrik etti

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan’ı yenerek şampiyon olmasının ardından, takımın ana sponsoru BtcTurk tarafından Filenin Sultanları için özel bir video klip hazırlandı. Bir de tebrik mesajı yayınlayan şirketin CEO’su Özgür Güneri, şunları söyledi: ‘Takımımızı, Milletler Ligi’nin ardından Avrupa Şampiyonu olarak Türkiye tarihinde bir ilke imza atmasından dolayı kutluyoruz. Bu başarıya katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, tebrik mesajında ​​şunları söyledi: ‘2021 yılından bu yana Türkiye Voleybol Federasyonu ve A Milli Kadın Voleybol Takımı ile birlikte yol alıyor ve voleybola katkı sağlamak için çalışıyoruz. Gençlerimize ve sporcularımıza güvenimiz tamdır. Fırsat verildiğinde başarıdan başarıya koşacaklarına inanıyoruz. A Milli Kadın Voleybol Takımımızın uluslararası başarılarından da büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Özverili ve istikrarlı başarılarıyla önce Milletler Ligi Şampiyonu, ardından Avrupa Şampiyonu olan takımımıza katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Elde ettikleri şampiyonluktan dolayı takımımızı, antrenörümüzü ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nu canı gönülden kutluyoruz. Bu başarıların devamı için takımımıza ve federasyonumuza destek olmaya devam edeceğiz. Ayrıca takımımıza şampiyonluk için ayrı bir şampiyonluk ikramiyesi de vereceğiz” dedi.

‘Yeni Neslin Yanındayız’ sloganıyla Türk sporunun en büyük paydaşlarından biri olan BtcTurk’ün ana sponsoru olduğu Kadın Voleybol A Milli Takımı, temmuz ayında Uluslar Ligi Şampiyonu olarak dünya sıralamasında birinci sıraya yükseldi. . Filenin Sultanları, son galibiyetleriyle Türk spor tarihinde grup sporlarında Avrupa şampiyonu olan ilk grup olarak tarihe geçti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu