Haber

Astral Seyahatin Öncüsü Yusuf Güney Çok Farklı Müzikler Yapacağını Açıkladı

Şarkıcı Yusuf Güney zaman zaman astral seyahat, uzay ve UFO’larla ilgili açıklamalarıyla gündemimize geliyor. Söyledikleriyle kafalarımızı bir hayli karıştıran Güney, ‘çok tuhaf şeyler yaşayacağız’ ve ‘ülke buna hazır değil’ açıklamalarıyla gündem oldu.

Yusuf Güney bu kez çok farklı bir müzik yapacağını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney son yaptığı açıklamalarla beynimizi yakmaya devam ediyor.

Katıldığı programlarda ve verdiği röportajlarda sık sık astral seyahat yaptığını ve Ay’ı ziyaret ettiğini belirten Güney, orada askeri üs olduğunu söyledi.

“Astral Seyahati bir süre deneyimledim ve uzaya çıkmayı başardım.” Güney, ülkenin şu anda bu açıklamalara hazır olmadığını belirtti.

Güney, yaptığı açıklamaların alay konusu olduğunu belirterek, ‘Hakaret içeren yorumlar yapmalarına üzüldüm. Bunlar hoş değil. Genel kültür ve IQ seviyesi bu kadar mı düşük! Metafiziği hiç araştırmadın mı, hiç duymadın mı?’ Sözlerini kullandı.

UFO haberi çıktıktan sonra “Ben sana zaten söyledim” dedi.

Güney, “2024 ve 2025’te çok garip şeyler yaşayacağız” açıklamasıyla da tüm dikkatleri üzerine çekti.

‘Sahte bir savaş çıkacak’ ve ‘işler düzelince tekrar konuşalım sana kolay gelir’ diyen Yusuf Güney, Kenan Işık’ın yıllardır astral seyahat yaptığını da iddia etti.

Müzik kariyerine bir süre ara verdiğini belirten Yusuf Güney, ‘Sahneye çıkmam için sebepler vardı. 15 yıldır kesim yapıyorum, bazen dinlenmek gerekiyor.’ ifadeleri kullandı.

Son olarak bir röportaj veren Yusuf Güney, popüler müziği bırakacağını ve ‘çok farklı’ müziklerle dinleyicisiyle buluşacağını duyurdu.

‘Bir dönem canım sıkıldı, şimdi yine sahnede olacağım. ‘Müziğimle bomba gibi dönüyorum’ diyen Yusuf Güney, senaryo yazdığını da duyurdu.

Popüler müziği bırakmayı düşündüğünü belirten Güney, “41 yaşıma geldiğimde meşhur olduğum müziği bırakacağım. Çok farklı ve özel bir müzik yapacağım. Osmanlı’da müzikle şifa vardı ama artık kullanılmıyor.” Müziğin yumuşatma gücünü inceleyeceğini açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu