Haber

ABD Başkanı Biden’ın köpeği Komutan, bir gizli servis mensubunu hastaneye kaldırdı, altı kişiyi daha ısırdı

ABD Lideri Biden’ın sürekli saldırgan davranışlar sergilemesiyle dikkat çeken 2 yaşındaki Alman çoban köpeği Komutan, bir gizli servis yetkilisini hastaneye kaldırırken 6 kişiyi daha ısırdı.

İç iletişimden edinilen bilgilere göre, Komutan son dört ayda yedi kişiyi ısırdı. Bu olaylar, Biden’ın eski köpeği Major’ın 2021’de Gizli Servis üyelerini ısırmasının ardından aile dostlarına teslim edilmesinin ardından meydana geldi.

En ciddi durumda, Komutan’ın Bilinmeyen Bir Hizmet üyesine saldırarak kolunu ve uyluk bölgesini ısırdı. Gizli servis mensubu hastanede tedavi altına alındı.

Diğer belgelenmiş vakalarda, Komutan, Beyaz Saray bahçesinde bir aile filmi gecesinden sonra bir Kapalı Servis üyesinin elini ve kolunu kopardı ve ardından Biden’ın Wilmington, Delaware’deki evinde bir güvenlik teknisyenini ısırdı.

Bu olaylar, Beyaz Saray’ın Kapalı Servis üyelerini korumak yerine belgeleri saklamaya çalıştığı ve Önder Biden’ın bu olaylara sessiz kaldığı yönünde endişe uyandırıyor.

Biden’ın yeni köpeği Komutan’ın saldırgan davranışı, eski köpeği Binbaşı’nınkine benziyor ve Beyaz Saray ve Kapalı Servis arasında değerli soruları gündeme getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu